Java Senior Developer

QCNS Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune dezvoltarea unor aplicatii software in JAVA

CERINTE

Cunostinte solide de programare in JAVA
Minim 3 ani experienta in programari web - HTML, JSP/Servlets, J2EE
Cunostinte XML si baze de date - SQL, Sybase
Foarte buna cunoastere a limbii engleze
Se pune foarte mult capacitatea de a duce un proiect la varianta finala.
Persoana agreabila, rezistenta la stres si capabila sa lucreze cu dead line uri stanse

BENEFICII OFERITE

Proiecte interesante si extrem de motivante
Echipa tanara, multinationala
Un cadru de lucru agreabil intr-un spatiu modern din centrul istoric al Bucurestiului
Pachet salarial motivant, incluzand bonusuri si al 13 lea salariu (peste 7000 euro/an)

QCNS (Quality Communication & Network Solutions) este o companie internationala dot net care ofera clientilor sai vest europeni servicii in domeniul turismului
Impreuna cu cei peste 100 de colaboratori din Romania, care formeaza o echipa tanara si dinamica, avem ambitia de a deveni unul din cei mai importanti actori de pe piata europeana a serviciilor turistice.