Java Programmer

Genesys Systems RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- definirea modelului de implementare plecind de la specificatii,
- realizeaza modelul obiectual al componentelor si interfetelor utilizand limbaje de modelare
- alegerea tehnologiilor de dezvoltare
- proiectarea componente, interfete si structuri baze de date
- realizare plan de testare si testarea componentelor si a interfetelor proiecate

CERINTE

- experienta pe tehnologiile Java/J2EE
- cunostinte de: SWT, Swing,Wbsphere, Tomcat /Eclipse,JSP, Servlets, Struts, MVC
- baze de date: MS SQLServer, DB2, Oracle
SQL, PL/SQL, T-SQL

BENEFICII OFERITE

- mediu dinamic si placut
- pachet salarial atractiv, tichete de masa, asigurare medicala privata
- training-uri, certificari, perspective reale de promovare
- deplasari in strainatate

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori IT&C de solutii, servicii, sisteme si software din Romania. In cei 13 ani de activitate, GENESYS SYSTEMS si-a dezvoltat competente deosebite in cele 4 directii strategice, componente de baza ale conceptului 4S:
- Solutii complexe pentru companii mari, solutii pentru IMM-uri;
- Servicii profesionale pentru o gama larga de produse IT&C;
- Sisteme standard si sisteme integrate - proiecte nationale si regionale;
- Software - produse proprii si aplicatii dezvoltate la cerere.

Detalii complete la:www.genesys4s.ro