JAVA PROGRAMMER

Genesys Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Java Programmer-ul participa la realizearea si dezvoltarea de module, scrierea de cod, documentarea si testarea modulelor realizate, asista la analiza aplicatiilor si la realizarea design-ului.

CERINTE

Minim 2 ani experienta JAVA
Minim 2 ani experienta SQL
Cunostinte avansate de programare web, JSP, HTML, Servlets
Constituie un avantaj cunostintele de WebSphere, Eclipse, SWT, Linux, DB2, Swing, WebStart, Ant, precum si experienta in dezvoltare software pe baza de metodologii OOAD
Studii superioare de informatica, automatica, electronica sau similare
Buna cunoastere a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial stimulativ si oportunitati de dezvoltare a carierei.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 12 milioane USD (2004) si 80 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii.Detalii complete la www.genesys.ro.
Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.