Java Programmer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poti sa programezi lucruri pe care altii nu le-au mai vazut? Viteza ta de lucru i-a facut pe cei din jurul tau sa pronunte \"wow\"?
Softure are pozitii disponibile pentru programatori Java
Aplicatiile dezvoltate sunt web-based si extrem de interesante. Atentia ta catre detalii si pentru a lasa aplicatiile fara buguri sunt plusuri considerabile.

CERINTE

obligatorii:
- minim 2 ani experienta in Java
- experienta anterioara in aplicatii web-based si dezvoltare site-urui
- MySQL sau PostreSQL sau Oracle
- HTML si Javascript
- atentia excesiva catre detalii

reprezinta un avantaj:
- nivel avansat de comunicare interpersonala
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Veniturile sunt date de performanta ta!
Softure ofera conditii pe masura capacitatii fiecarui angajat. Limita superioara este data doar de performanta personala.
Pachetul salarial este negociat periodic si componentele care il decid sunt:
- calitatea muncii efectuate
- viteza de realizare a taskurilor
- nivelul de comunicare in cadrul companiei
Softure ofera un program de cursuri, examene si alte beneficii profesionale pentru angajatii care raman in firma mai mult de perioada de proba.