Java Developer

Romanian Soft Company Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implicarea in activitatile de proiectare si dezvoltare de solutii folosind tehnologii Java.

CERINTE

1.Gandire analitica si capacitate de analiza;
2.Experienta in lucrul cu baze de date relationale:Oracle;PL/SQL;SQL;
3.Experienta pe tehnologii : Java - Hibernate, EJB 3.0 , JMS, JDBC, JSF;
4.JBPM (constituie un avantaj);
5.Tehnologii echivalente pe partea de business si web;
6.Cunostinte Maven.

BENEFICII OFERITE

1.Recunoasterea valorii personale si o reala oportunitate de cariera;
2.Salariu motivant;
3.Bonusuri pentru rezultate in termenul scontat si pentru performanta;
4.Mediu de lucru placut;
5.Lucrul intr-o echipa tanara si de valoare.

RSC este unul din cei mai importanti furnizori de solutii IT personalizate pentru domeniul de sanatate romanesc.
RSC si-a diversificat continuu activitatea, pe langa dezvoltarea si implementarea de solutii informatice destinate sectorului de sanatate, compania oferind solutii integrate si servicii profesionale specializate, in conformitate cu cerintele clientilor.
RSC promoveaza si recunoaste valoarea angajatului in cadrul organizatiei. Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa experimentata, sa lucrezi alaturi de specialisti, sa cunosti solutii moderne, esti invitat sa aplici la acest anunt si vei fi tratat cu toata atentia.