Java developer

SC HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- design si dezvoltare aplicatii multi-tier si baze de date;
- dezvoltare servicii web;
- securizarea accesului la serviciile web.

CERINTE

- cunostinte avansate de programare Java (J2EE) si/sau C#.net, ASP.net;
- cunostinte de programare in Javascript;
- cunostinte programare T-SQL;
- limba engleza nivel avansat, cunoasterea limbii franceze reprezinta avantaj;
- studii superioare finalizate;
- diponibilitate program full-time

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul serviciilor financiare.
Se ofera salariu fix, bonuri de masa, contract de munca pe perioada nedeterminata, locatie: zona Arcului de Triumf.

Fondata in anul 2004, HR SERVICES & SOLUTIONS este o companie care ofera servicii de recrutare si selectie de personal, precum si servicii de executive search, caracterizate prin integritate si confidentialitate depline. Cheia succesului nostru consta in evaluarea corecta a nevoilor partenerilor nostri si identificarea talentelor de top. Noi cautam lideri care sunt vizionari si care pot conduce oamenii cu pasiune.