JAVA Developer

TOPTECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Studii superioare de specialitate finalizate;
- Cunostinte programare;
- Cunostinte J2EE si SQL;
- Limba franceza mediu

AVANTAJ:
- Java Swing
- Limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + alte beneficii (incluzand bonusuri, concediu platit - 25 de zile/an, tichete de masa), lucrul in cadrul unei echipe puternice, perspective de promovare.

Creatã in 1992 cu capital francez-român, societatea Viveo Technology (Toptech) este o filialã a Grupului Viveo. Viveo Technology (Toptech) este specializatã in dezvoltarea si întretinerea sistemelor informatice pentru institutii financiar bancare si telecomunicatii.
Suntem o echipa cu experientã, creatã pentru a dezvolta software conform cerintelor clientilor nostri, pe baza noilor tehnologii. Planul nostru dinamic si ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut.
Viveo Technology (Toptech) este Microsoft Business Partner si IBM Partner World for Software.
www.toptech-software.com
www.viveo.fr