Java Developer

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca sunteti dinamic/a, cu initiativa si bune abilitati de analiza, dispuneti de toate elementele necesare pentru a va putea integra echipei noastre

CERINTE

Studii superioare absolvite, preferabil facultate in domeniul informaticii si experienta de minim 3 ani in urmatoarele tehnologii :
Standarde : J2EE (EJB3, JSF, JMS), Ajax , Web services
Server de aplicatie J2EE : Jboss, Tomcat;
Cunostintele de Flex prezinta avantaj
Mediu de dezvoltare : Eclipse, SVN, Maven, Mantis, Junit
Cunoasterea limbii franceze va fi foarte apreciata datorita evolutiei intr-un mediu francofon

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv, mediu de lucru profesionist, expunere internationala, bonusuri pe proiect, asigurare de viata, posibilitati de dezvoltare a carierei, etc.

Sunt aplicabile CV-urile in Franceza si Engleza.
Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale