IT SUPPORT

Azadea Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura suport utilizatorilor
-Se ocupa de intretinerea sistemelor de calcul, a imprimantelor, a echipamentelor de comunicatie si a celorlalte echipamente IT
-Asigura o buna functionare a aplicatiilor software si a sistemelor de operare
-Identifica si rezolva eventualele neconformitati de instalare, utilizare si administrare a echipamentelor IT

CERINTE

-Absolvent facultate
-Cunostiinte limba engleza
-Foarte bune abilitati de comunicare
-Personalitate placuta
-Dispus sa invete lucruri noi si sa se adapteze usor la schimbari
-Constiinte despre retele de calculatoare
-Cunostiinte avansate de instalare/depanare sisteme operare si aplicatii Microsoft
-Cunostiinte bune in hardware PC
-Cunostiinte in operare Windows Server 2003 (optional)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Lucrul intr-o mediu dinamic si profesional
Dezvoltare continua

AZADEA GROUP is one of the fastest growing retail organisations in the Middle East with 4000 employees working across eight countries in 150 stores: ZARA, PULL&BEAR, SUNGLASS HUT, PIAZZA ITALIA, COOL CAT etc. Our growth plans mean the organisation will double in size over the next two years.