IT Sales Representative

CG&GC Intelligent Technology S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor, serviciilor si a solutiilor integrate asigurate de catre companie.
- Derularea de contracte cu clientii actuali ai firmei si largirea portofoliului de clienti noi.
- Atingerea targetului de vanzari stabilit de catre companie.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta in vanzari directe IT minim un an;
- limba engleza constituie un avantaj;
- cunotinte de operare PC;
- permis conducere categ.B;
- domiciliul stabil in orasele mentionate;
- abilitati de comunicare si negociere;
- disponibilitate pentru lucru in ritm sustinut;
- spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa, orientat catre client.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, bonusuri corelate cu rezultatele obtinute;
- conditii optime si motivante de lucru;
- training permanent;
- lucru intr-o echipa tanara, dinamica si competitiva;
- sansa dezvoltarii unei cariere de exceptie.

Suntem o companie nationala, certificata ISO, cu 15 ani de experienta, 15 filiale si 180 angajati
Oferim solutii integrate IT&C: echipamente de birou, service autorizat, dezvoltare si implementare aplicatii ERP si aplicatii software dedicate, comunicatii, solutii de finantare, training IT&C si servicii de consultanta.
Lucram cu unele dintre cele mai bune companii in domeniu: Toshiba, Microsoft, HP, Panasonic, Brother, Vodafone, Fujitsu Siemens Computers, Konica Minolta, Allied Telesyn, GoPro Islanda.
Daca esti in cautarea unei companii stabile, nationale, in crestere permanenta, o companie in care ideile bune sunt la mare cautare si care ofera oportunitati de dezvoltare profesionala, noi suntem potriviti pentru tine.
Daca iti place sa muncesti, ai cunostinte solide in cel putin unul dintre domeniile noastre de activitate si mai ales, daca esti entuziast si pasionat, atunci si tu esti potrivit pentru noi.