IT PROGRAMMER

Azadea Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se ocupa cu intretinerea si dezvoltarea aplicatiilor proprii, a sistemului ERP (Singular Enterprise) si cu planificarea, dezvoltarea si implementarea noilor procese de business.

CERINTE

- Programare Visual Basic (avansat)
- Cunostinte foarte bune de SQL/PLSQL si de utilizare a bazelor de date ORACLE
- Cunostinte cu sisteme de operare Windows, Linux
- Experienta in domeniul financiar-contabil constituie un avantaj
- Experienta in domeniul de retail constituie un avantaj
- Experienta cu alte sisteme ERP constituie un avantaj

- Absolvent facultate
- Cunostinte bune de vorbit/scris/citit in Engleza
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Spirit de echipa
- Deschis in a asimila noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Lucrul intr-un mediu multinational, profesionist si dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare

Azadea Group is one of the world\'s fastest growing retail groups. We carry a strong franchise portfolio of over 30 diverse brands that features some of the industry\'s most identifiable names, including Zara, Pull and Bear, Bershka, Massimo Dutti, Sunglass Hut and others.