IT & Production Executive

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea si intretinerea retelei de calculatoare, a serverului de internet
- instalari si dezinstalari software, optimizare si depanare minimala calculatoare
- selectarea celor mai buni furnizori de materiale/ servicii in productia publicitara, in raport de calitate/ pret si mentinerea relatiei cu acestia
- asigurarea legaturii intre: dtp, furnizori si clienti; realizare de calcul costuri/ lucrare
- colaborarea cu restul echipei pentru gestionarea evenimentelor organizate de firma

CERINTE

- studii superioare, limba engleza
- bune cunostinte de productie publicitara, tipar offset si digital
- solide cunostinte IT, depanare si administrare calculatoare
- prezenta agreabila, abilitati de comunicare si negociere
- initiativa, perseverenta, dinamism
- obligatoriu permis de conducere categoria B
(ideal: persoana ce a lucrat in vanzarea/repararea de PC si componente)

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru foarte dinamic alaturi de un colectiv tanar.
Se ofera masina de firma si mobil.