IT & OPERATION ASSISTANT

Soter & Partners

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea bazelor de date cu clientii;
-Operarea in sistemul informatic a operatiunilor derulate (cereri pentru terminale noi, cereri de reconfigurare pentru furnizorii de solutii IT, etc.);
-Raportari specifice catre echipa de vanzari si catre echipa de facturare;
-Introducerea in sistemul informatic si urmarirea cererilor de reincarcare electronica.

CERINTE

-Studii superioare (zona economica, ASE-Cibernetica);
-Bune cunostinte de limba engleza;
-Foarte bune abilitati de organizare si coordonare;
-Bune abilitati de comunicare si interrelationare;
-Atitudine pozitiva si orientate catre client;
-Experienta de lucru cu modalitatile de plata in tranzactii comerciale (minim 6 luni)

Soter Advisory Services, membra a grupului de consultanta Soter & Partners, ofera servicii specializate de resurse umane.

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie multinationala, lider pe segmentul de plati cash si on line in Marea Britanie si Irlanda,cautam pentru Romania o persoana dornica sa se alature unei echipe dinamice si sa isi dezvolte o cariera de succes intr-un mediu profesionist, pe pozitia: