IT MANAGER

OVERSEAS GROUP IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea si configurarea retelei si a echipamentelor(servere,routere,switch-uri,statii de lucru,imprimante,etc)
- Instalarea ,configurarea si administrarea softurilor
- Suport tehnic pentru utilizatori
- Asigurarea masurilor de securitate a sistemelor gestionate
- Configurarea retelei pentru obtinerea de performante maxime
- Mentenanta infrastructurii si a echipamentelor IT
- Colaborarea cu furnizorii de echipamente/softuri
Beneficii:
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu
- Salariu atractiv, bazat pe performanta
- Telefon si masina de serviciu

CERINTE

- Absolvent de invatamant superior ( informatica, automatica, cibernetica,electronica)
- Cunostinte instalare / configurare hardware, software
- Cunostinte Networking
- Cunostinte MFG / Pro -avantaj
- Abilitati de comunicare, lucru in echipa
- Excelente capacitati de analiza si rezolvare a problemelor

DESCRIEREA FIRMEI

Lider national in domeniul FMCG