IT Manager

FARMERS TEXTIL CONFECTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine o stransa legatura cu WebDesigner-ul si cu Content Managerul.
- asigura infrastructura hardware / software si de comunicatii
- colaboreaza cu WebDesigner-ul in ceea ce priveste standardizarea elementelor grafice existente pe site-uri.
- raporteaza imediat orice problema legata de functionarea site-urilor companiei care poate avea repercusiuni asupra desfasurarii activitatii
- interfata intre departamentul de marketing si departamentul tehnic
- mentine permanent legatura intre companie si furnizori

CERINTE

- cunostinte solide de HTML / DHTML / CSS / Javascript
- cunostinte solide de PHP
- cunostinte minime Photoshop / Dreamweaver / Adobe
- abilitati de comunicare
- bun organizator
- preferabil studenti in ultimul an de studiu

BENEFICII OFERITE

- stimulente periodice in functie de volumu vanzarilor

Societatea noastra face parte din grupul de firme Farmers (textile, constructii, IT). Este infiintata in anul 2000 ca si producator de jeans, anul acesta si-a largit activitatea in domeniul constructiilor (productie si servicii) si mai nou in domeniul vanzarilor online.