IT manager

XTrasoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

IT manager intr-o companie de top in domeniul turismului

CERINTE

- cunostinte solide IT - hardware, retelistica, sisteme de operare
- experienta in solutionarea diverselor probleme IT din cadrul unei companii de dimensiuni medii (aprox. 50 de angajati)
- solutionarea in timp real a oricarei probleme IT, in limitele competentelor asumate

Candidatul ideal: entuziast, responsabil, disciplinat, perseverent, riguros, creativ

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial si bonificatii motivante
- program de lucru flexibil (full-time / part-time), in limitele impuse de nevoile reale ale companiei

XTraSoft - companie de dezvoltare si servicii software infiintata in anul 2000 - detine in prezent pozitia de lider de piata in Romania pe segmentul sistemelor integrate de management pentru agentii de turism si tour-operatori.

Obiective 2006:
- consolidarea pozitiei de lider de piata pe segmentul sistemelor integrate de management pentru agentii de turism
- pozitionarea pe primul loc pe piata furnizorilor de sisteme de rezervari on-line pentru tour-operatori
- dezvoltarea unui departament competitiv de outsourcing pentru companiile europene si americane