Specialist IT

Advanced Technologies SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prelucrarea materialelor pentru diverse prezentari /website in Photoshop, Corel, AI.
Diagnosticheaza si rezolva problemele hardware si software tehnice
Asigurarea bunei functionari a echipamentelor IT
Furnizeaza asistenta si suport colegilor, pentru problemele legate de PC software si hardware
Actualizare site-uri
Preia si gestioneaza apelurile telefonice de la utilizatori, in cazuri excepționale.
Furnizeaza la cerere informatii privind activitatile zilnice desfasurate, problemele identificate si solutiile adoptate

CERINTE

cunostinte medii/ avansate de Adobe Photoshop
cunostinte medii / avansate Corel Draw
cunostinte medii/ avansate S. O. Windows XP/ 7/ 8
cunostinte minime/ medii Windows Server 2008/ 2012
cunostinte depanare calculatoare / imprimante
cunostinte generale de Networking
cunostinte medii/ avansate de limba engleza (scris/ vorbit)