IT Man

S.C. Weisspunkt S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVUL POSTULUI:
Realizarea de aplicatii software de tip baze de date relationale, dezvoltarea si intretinerea retelelor de telecomunicatii (mobile si fixe) proprii, dezvoltarea si intretinerea sistemului de pontaj si CCTV, intretinerea si administrarea retelei de calculatoare.

SARCINI PRECISE:
¿ crearea si intretinerea aplicatiilor web de tip PHP sau SQL etc;
¿ intretinerea retelei si updatarea in pas cu dezvoltarea organizationala;
¿ solutionarea problemelor de ordin IT.

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:

RESURSE DISPONIBILE:
PC (Laptop)
Birou
Telefon mobil
Internet si orice fel de echipamente specifice vor fi necesare.

REZULTATE CHEIE ASTEPTATE:
¿ rezultate in calitatea productiei: calitatea prezentarilor multimedia si a siteurilor firmei
¿ rezultate financiare: imbunatatirea si mentinerea la un nivel bun calitate/pret a serviciilor IT , telefonice (mobile si fixe), internet.
¿ rezultate de disciplina muncii: functionarea programului de pontaj (eficientizarea si micsorarea posibilitatilor de fraudare).

CERINTE

Educatie:
Studii superioare (preferabil Politehnica ¿ Automatica)
Experienta:
Ani experienta in domeniu: minim 2 ani
Experienta pe pozitia respectiva: -
Industria din care provine: oricare

Cunostinte:
Cunostinte practice: legate de intretinerea retea, cablare si mufare.
Cunostinte teoretice: minim 1 limbaj de programare (C++, Pascal), 1 tip de baze de date ¿ PHP (preferabil) sau (SQL).

BENEFICII OFERITE

salariu + bonus in functie de rezultate

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de top in productia de materiale publicitare.