IT Helpdesk/Administrator retea

SC SEHA PATISERIE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Mentinerea PC-urilor companiei in stare optima de functionare;
- Furnizarea de asistenta tehnica in servicii de telecomunicatii;
- Extinderea retelei in punctele noi de lucru;
- Achizitii IT&C – relatia cu furnizorii hardware.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent al unei facultati cu profil tehnic
- Permis de conducere categoria B- conditie obligatorie
- Minim 3 ani experienta IT hardware
- Cunostinte IT hardware/retelistica
- Experienta cablare structurata
- Experienta cu XP/Window 7 OS si MS office 2003/2007
- Experienta service/depanare hardware/suport helpdesk
- Adaptabilitate, dinamism
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- Disponibilitate pentru deplasari pe teren
- Experienta in administrarea serverelor pe platforme Windows si Linux constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonuri de masa;
Loc de munca decent;
Dezvoltare in cadrul unei firme puternice;
Echipa motivata

DESCRIEREA FIRMEI

Calitatea face diferenta