IT Coordinator

JOBSgarden

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana respectiva se va asigura de calitatea serviciilor furnizate de prestatorii de servicii IT (monitorizare, propunerea unor masuri de imbunatatire a activitatii, evaluarea performantelor).

CERINTE

• studii superioare
• experienta in coordonarea sau implementarea de proiecte IT (pe parte de soft )
• cunostinte legislative in domeniul IT
• abilitati de comunicare si negociere
• capacitate de a lucra in conditii de stres
• capacitate de analiza si de luare de decizii
• bune cunostinte de lb.engleza
• cunostinte avansate de operare PC
• permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, direct proportional cu abilitatile si experienta individuala.

ITJobs este o companie ce ofera servicii complete de recrutare si selectie, avand filiale in Budapesta, Belgrad, Munchen, Kiev, Viena si Bucuresti.
Compania a fost fondata in anul 2001 avand ca obiect principal de activitate recrutarea si selectia specialistilor IT si Telecomunicatii.

Inca de la inceput compania si-a construit o solida reputatie in domeniul recrutarii profesionistilor IT, pe toate nivelurile de experienta, de la pozitii de intrare pana la cele de top. In 2005, pentru a tine pasul cu cerintele pietei, compania a dezvoltat o noua divizie, Jobsgarden, care are ca obiect de activitate recrutarea specialistilor din domeniile comercial, financiar, resurse umane, inginerie.
In 2006 un nou serviciu se adauga celor deja existente: personal temporar.

Pentru unul din clientii nostri, o companie de top aflata in plina expansiune, suntem in cautarea unei persoane profesioniste pentru postul de IT Coordinator.

www.jobsgarden.ro