IOS Developer – important jucator pe piata IT din Bucuresti

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana cu experienta de minim 2-4 ani pe o pozitie de Iphone/Ipad Developer, pentru o companie importanta pe piata IT din Romania / Bucuresti, focusata pe dezvoltare solutii software pentru diferite domenii de activitate.

Se Ofera pachet salarial motivant, discutabil in functie de nivelul dezvoltarii profesionale. Mediu de lucru placut, profesionist si posibilitatea de dezvoltare profesionala pe termen lung.

Alte aptitudini:
Optimizare cod
Realizarea si propunerea de arhitecturi software pentru iPhone/Ipad
Limbi straine: engleza.

CERINTE

Se solicita cunostinte si experienta in:
X-Code tools, Objective C, C/C++, Cocoa, iPhone/Ipad development.

Alte tehnologii web
HTML, CSS, JavaScript, Ajax
Cunosterea sistemului de operare OSX
Cunostinte de OOP (Object Oriented Programming)
Cunostinte Java
Experienta in realizare interfete cu utilizatorul (GUI)

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
conditii de munca excelente

pentru mai multe detalii accesati: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.