iOS developer

eSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie implica dezvoltarea de produse software, cu toate etapele sale: analiza specificatiilor client, design, arhitectura, implementarea si testarea solutiei tehnice.

Reprezinta un plus cunoasterea altor limbaje de programare (java) sau experienta in programare pe platforma Android.

Avand in vedere natura internationala a echipei noastre, limba engleza este obligatorie.

CERINTE

Cautam un developer iOS cu experienta (cel putin 1 an, de preferat).

BENEFICII OFERITE

Evident, un salariu. Competitiv. Avem credinta ca oamenii nostri trebuie sa fie bine platiti, daca vrem sa-i pastram.

Vei lucra intr-un mediu profesionist. Vei ajunge sa cunosti si sa intri in legatura cu greii industriei.

Desigur, un abonament business la o retea medicala.

eSolutions este strans legata de o mare companie germana, oferind sansa de a intra in contact cu o alta cultura si un alt mod de a face lucrurile.

Team building-urile noastre sunt mici, restranse si implica distractie la liber, fara constrangeri hei-rupiste de tip corporatist.

In cadrul companiei noastre vei putea observa direct impactul muncii tale la orice moment. Tu vei fi o parte importanta a echipei!

Aplica acum!

Alatura-te echipei noastre si descopera deosebirea. Iti va placea cu siguranta!

Referintele sunt mai mult decat binevenite, iar daca stii pe cineva care stie pe cineva posibil interesat, te rugam sa duci vestea mai departe.

Vedeti / recomandati si anuntul nostru pentru programatori java.