Investitor pe piete financiare internationale

Teletrade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este vorba despre o afacere la cheie de comert pe pietele financiare internationale, unde castigul se obtine in urma tranzactiilor efectuate pe oscilatiile preturilor activelor financiare, aflata la intersectia a trei tendinte importante:
¿ 1. tendinta oamenilor de a se implica direct in procesul de a tranzactiona pe pietele internationale financiare
¿ 2. tendinta oamenilor de a cauta oportunitati de afaceri la cheie, care sa poata fi operate de o singura persoana chiar de la domiciliu, cu ajutorul calculatorului prin internet.

CERINTE

- limba engleza nivel mediu;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Acest anunt se adreseaza :
-oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
-SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa-o afacere proprie in timpul liber pe linga serviciu sau un cistig suplimentar.
Ai vointa si esti perseverent ?
Ai chef de o munca care sa-ti puna mintea la contributie si sa faci bani?
Daca raspunsul tau la aceste intrebari este "da", atunci aceasta oportunitate este pentru tine.
Se ofera cursuri de instruire si perspectiva ascensiunii profesionale

Societate de brokeraj si dealing pe pietele financiare internationale