Internship secretariat / administrativ perioada selectie 04.07-26.07.2012

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerintele obligatorii sunt: limba engleza avansat, experienta munca min 6 luni, studii definitivate, responsabilitate, capacitate de decizie.
Pozitia include 80% taskuri de rutina si 20 % taskuri noi.
Responsabilitati job:
Administrare date furnizorii si clientii
Contabilitate primara raportare
Manageriere plati
Cercetare pentru diferite proiecte
Prezentari Power point pentru management
Traduceri limba engleza
Activitati marketing promovare online/cold calling
Responsabilitate updatare website
Diverse taskuri suport

Procesul de selectie presupune:

1. Test practic de rezolvare a unor taskuri pe email
2. Testare psihologica
3. Interviu final
Fiecare etapa este eliminatorie.Candidatii necontactati dupa 2 saptamani de la sustinerea unui test sau a interviului final nu s-au calificat.

Va multumim si va asteptam!

CERINTE

Cerinte
-Contabilitate primara
- Word, Excel, PowerPoint, Corel

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.