Internship - Agent vanzari resurse umane

Biantis Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam spre angajare persoane entuziaste, care doresc sa se alature unei echipe ce promoveaza colaborarea dar dezvolta in acelasi timp oameni cu ambitii cu personalitati care pot si vor sa vada in munca de zi o motivare de a se redescoperi, persoane pozitive, cu simtul umorului si abilitati de interelationare pentru urmatoarele activitati:

Descrierea postului:

- Promovarea produselor firmei;
- Prezentarea produselor firmei catre clienti;
- Contacteaza telefonic potentialii cilenti;
- Stabilirea contactelor si intalnirilor cu clientii;
- Participarea la dezvoltarea strategiei de vanzare;
- Urmareste contractele cu clientii si comenzile aferente;
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare/ relationare si negociere;
- Orientare spre performanta si spre dezvoltarea afacerii;
- Persoana dinamica, cu initiativa.
- Cunostinte operare PC.
- Orientare catre client.
- Optimism, atitudine pozitiva, prezenta agreabila.
- Deschidere pentru activitatea in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Acumularea experientei in vanzari

Biantis is reshaping the workplace of the future through benefits, talent management and rewards strategies and solutions. We leverage our talent, innovation, thought leadership and operational excellence to deliver distinctive value to our clients.