Internship platit full time- Responsable Front Office

BEST RECRUITMENT SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia si transfera apelurile telefonice din exterior catre interior;
- Primeste corespondenta adresata societatii;
- Intampina vizitatorii/clientii;
- Monitorizeaza accesul vizitatorilor in interiorul sediului companiei;

CERINTE

- Studii superioare absolvite / in curs de finalizare- studiile in domeniul managementului constituie un avantaj:
- Cunostinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit);
- Cunostinte generale ale sistemului de operare Microsoft Office, Internet;
- Capacitate crescuta de intelegere a mesajului verbal, scris sau oral;
- Aptitudini de comunicare orala si scrisa;
- Capacitate deosebita de relationare interumana;
- Persoana ordonata, constiincioasa, cu spirit de observatie, calma, amabila, politicoasa.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru dinamic;
-Cultura organizationala orientata catre profesionalism si inovatie;
-Dezvoltare profesionala continua.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie Recrutare