Internship/Practica

CEFORA Business School

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stagiul va dura 3 ani de zile: 2 ani invatamant in alternanta 50% practica, 50% teorie; 1 an de zile invatamant la distanta printr-o platforma e-learning.
- Stagiarul va avea un post in departamentul de vanzari/marketing intr-o companie multinationala, avand posibilitatea de a avansa pana la finalul cursurilor pana la pozitii de middle management
- Stagiul va fi remunerat
- Diploma obtinuta la finalul cursurilor este recunoscuta la nivel international
- acumularea de cunostinte teoretice
- acumularea de cunostinte practice,in cadrul multinationalei in care va fi stagiar

Mai multe detalii:

wwww.cefora.ro
facebook.com/CeforaBusinessSchool
twitter.com/ceforabusiness

CERINTE

- minim studii medii finalizate (diploma de bacalaureat)
- abilitati de comunicare, initiativa
- dinamism si proactivitate
- organizare si rigoare
- gustul competitiei
- spirit de echipa
- dorinta de a face o cariera in domeniul marketing/comercial
- disponibilitate pentru un program full-time.

CEFORA Business School este prima scoala din Romania care propune studii superioare in alternanta. Cursantii acumuleaza in paralel cunostinte teoretice si experienta profesionala. CEFORA este membra a grupuli ESA Paris. Pregateste studentii sa obtina o diploma franceza reconoscuta la nivel mondial.
www.cefora.ro