Internship Plătit la Recicleta

ViitorPlus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautăm studenți pasionați de vânzare, promovare și protecția mediului pentru rolul de intern, în cadrul proiectului Recicleta.

Dacă:
Îți place să interacionezi cu diferite tipuri de oameni;
Îți place să convingi persoanele din jur de lucrurile importante pentru tine;
Ești organizat, perseverent, punctual, respecți deadline-urile asumate;

Și îți place proiectul Recicleta: www.recicleta.ro

CERINTE

Vino să-ți povestim ce vei face în echipa noastră:
- vei promova proiectul Recicleta către reprezentanți ai firmelor sau a asociațiilor de proprietari, în vederea includerii acestora în proiect;
- vei ajuta la implementarea practică a parteneriatelor încheiate;
- vei promova proiectul în cadrul unor evenimente cu publicul larg.

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii îți aduce acest program de internship:
Experiență concretă de muncă, recompensată financiar;
Vei învăța foarte multe despre ce înseamnă lucrul într-un ONG, într-o întreprindere socială cu o bună recunoaștere internațională si cu oameni dedicați cauzelor sociale și de mediu;
Îți vei exersa abilitățile în mod practic în viața reală și vei primi feedback și sprijin pentru a te dezvolta;
Posibilitatea echivalării stagiului de practică; recomandare personalizată, la finalul programului de internship.

Trimite-ne un CV la adresa hr@viitorplus.ro și spune-ne de ce vrei să fii internul nostru.

ViitorPlus este o organizaţie neguvernamentală, nonprofit, care implementează proiecte de dezvoltare durabilă încadrându-se în următoarele domenii de activitate: managementul capitalului natural, producţie şi consum durabil, educaţie pentru dezvoltare durabilă, buna guvernare.