Internship - Marketing

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Public Euroconsulting SRL din Oradea anunta deschiderea unui stagiu de Internship in domeniul Marketing!!!

Perioada inscriere: 08.06-4.2010 - 30.04.2010 prin trimiterea CV-ului in format European

Nota*: Internship-ul nu va fi platit, este considerat o perioada de invatare, adaptare la conditiile reale de munca de pe piata muncii

Acest Program de Practica este dedicat tuturor celor pasionati de: Marketing direct, Marketing Online, Publicitate, Design si Market Research.

Accepta provocarea si alatura-te echipei noastre timp de 4 ore pe zi pe o perioada de 3 luni.
Afla daca te potrivesti, invata cum sa te perfectionezi si castiga experienta in domeniu cu noi!!!
Ai sansa sa inveti in cadrul unei echipe tinere, pregatita sa iti ofere toate informatiile de care ai nevoie pentru o activitate de succes.

Iti oferim sansa de a fi angajatul companiei noastre, bazandu-ne pe rezultatele obtinute in stagiul de Internship!!!

CERINTE

- persoana orientata spre dezvoltare profesionala
- capacitate de a invata rapid
- capacitate de interelationare
- limba engleza nivel avansat
- prezinta avantaj si cunoasterea limbii ruse

BENEFICII OFERITE

- Iti oferim sansa de a fi angajatul companiei noastre, bazandu-ne pe rezultatele obtinute in
stagiul de Internship!!!
- posibilitatea de invatare si formare in acest domeniu

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro