INTERNSHIP in cadrul agentiei IMPROVE MEDIA

Improve Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Improve Media este o agentie de promovare integrata (PR, Marketing, Publicitate), specializata pe cresterea brandurilor si construirea povestilor de succes. Cautam un intern cu multe idei bune si energie sa le puna in practica. Programul de Internship dureaza trei luni, timp in care ne poti convinge ca tu esti persoana de care avem nevoie pentru a ne completa echipa.

CERINTE

Poti sa te inscrii in cadrul programului nostru daca:

- ai studii superioare finalizate sau in curs de finalizare in domeniile: Comunicare, Relatii publice, Marketing, Publicitate
- esti dispus sa lucrezi 6 ore/zi
- esti o persoana ambitioasa si responsabila
- esti comunicativ/a si lucrezi bine in echipa
- ai abilitati de planificare si organizare
- vrei sa iti transformi ideile si cunostintele in performante

BENEFICII OFERITE

Pe parcursul acestui program:

- te vei implica in proiectele agentiei Improve Media
- vei face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta
- vei lucra intr-un mediu placut si vei avea un program flexibil
- iti vei imbunatati cunostintele teoretice si practice
- iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si creativitate
- te vei putea face remarcat/a pentru a ramane alaturi de noi

Esti interesat/a de Internship?

Atunci raspunde la mini-interviul de mai jos pana pe data de 24 iunie.

Mai multe informatii despre noi vei gasi pe pagina noastra de Facebook www.facebook.com/improvemedia.im.

Suntem o agentie de promovare integrata care propune o noua strategie de ascensiune a brandurilor, imbinand publicitatea, relatiile publice si marketingul.

Misiunea noastra este sa ghidam clientul catre reusita.
Cum? Avand o viziune diferita: descoperim nevoi si dorinte, constiente sau subconstiente => analizam constructia brandului => remediem problemele existente => actionam strategic pentru a construi povestea succesului.

Povestile noastre de succes trec prin filtrul mintii si deopotriva al inimii. Iti inspira incredere, iti transmit emotii, iti aprind dorinte si iti dezvaluie principii de viata. Pe scurt: te cuceresc. Noi le descoperim, le conturam si le punem in valoare intr-un mod inedit si unic prin strategii de imagine si promovare integrata.

Cum reusim? Respirand creativitate, privind departe, simtind conexiunile, trasand directiile si actionand strategic.