Internship HR

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepe-ti cariera in HR la noi! Vrem sa ne marim echipa! Esti dinamic, sociabil si vrei sa inveti tainele recrutarii?

RESPONSABILITATI:
• Gestionarea bazei de date cu CV-uri
• Selectarea CV-urilor din baza de date pentru diferite proiecte
• Contactarea si programarea candidatilor la interviu
• Participarea in cadrul interviurilor
• Transmiterea de feedback catre candidati
• Oferirea de suport departamentului de recrutare
• Postarea de anunturi

CERINTE

• Student(a) sau masterand(a)
• Cunostinte avansate de limba engleza si/sau franceza
• Persoana sociabila, activa, interesata de a se dezvolta in domeniul recrutarii

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea de angajare dupa finalizarea internship-ului
• Echipa tanara, dinamica

INTERNSHIPUL ARE O DURATA DE 6 LUNI SI ESTE REMUNERAT. PROGRAMUL ESTE FULL-TIME.

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.