Internship Front Desk si Resurse Umane

SC Netop Tech

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job este potrivit pentru tine daca esti o persoana dispusa sa invete permanent.
Cautam:
• persoane tinere, comunicative, dornice de munca;
Ce mai dorim:

Studii: superioare (finalizate sau in curs)
Cunostinte de limba engleza - nivel mediu
Cunostinte de operare PC: Outlook, Excel, Word
Prezenta placuta
Bune abilitati de organizare si relationare
Capacitateade a lucra sub presiune

CERINTE

Descrierea jobului:
MISIUNEA POSTULUI: Titularul postului asigură efectuarea diverselor lucrări de secretariat precum si relationarea cu angajatii si colaboratorii externi.
PRINCIPALE ATRIBUTII:
- Identificarea si inregistrarea vizitatorilor;
- Recepţionarea, filtrarea si transmiterea corespondenţei
- Mentinerea relatiei cu furnizorii
- Postarea de anunturi online
- Programarea candidatilor la interviuri
- Mentinerea legaturii cu candidatii in etapele pre-angajare cu scopul intocmirii dosarului de angajare
- Actualizarea diverselor baze de date interne referitoare la angajati
- Transmiterea de mesaje publice de interes pentru angajati

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- Mediu de lucru placut.
-Contract de munca; venitul compus din salariul de incadrare, tichete de masa si beneficii interne.
- Sansa unei cariere intr-o companie multinationala