INTERNSHIP drept, administratie publica

Asociatia Natioana Administratia

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participare la consultarile organizate pe diverse acte normative aflate pe agenda publica
- participare la realizarea documente de pozitie ale asociatiei
- participare in toate fazele de redactare si implementare a proiectelor
- participare la organizarea de training-uri, evenimente, conferinte nationale si internationale
- mentinere contacte cu partenerii externi si nationali.

CERINTE

Cunostinte de baza despre sectorul public romanesc Determinare, dinamism, rezistenta la stres, loialitate, seriozitate Studii finalizate sau in curs in domeniile Drept si/sau Administratie public

BENEFICII OFERITE

- accesarea centrelor de resurse ale asociatiei (Bucuresti, Zalau, Sfintu Gheorghe)
- participari la cursurile organizate de asociatie
- consultanta in dezvoltarea unei cariere in sectorul public
- formare la locul de munca, coaching, program de inductie profesionala
- program de training - survival skills for public administration, behavioral management

DESCRIEREA FIRMEI

Think Tank Real