Internship companie producatoare de echipamente aviatie

Fundatia LEADERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei ca visul tau sa prinda aripi, LEADERS iti da oportunitatea unui internship in una din cele mai mari companii producatoare de echipamente electronice si de aeronautica si de asemenea ai sansa sa traiesti o experienta unica in domeniul leadershipului, sa iei parte alaturi de tinerii care au o viziune si pot schimba viitorul Romaniei.

CERINTE

Student in an terminal sau absolvent de inginerie Aerospatiala, TCM sau IMST cu varsta pana in 25 de ani.

BENEFICII OFERITE

Participare gratuita la Leadership Summer School, intre 3-8 August la Timsiul de Sus.

LEADERS Romania este devotata dezvoltarii unor tineri lideri responsabili, capabili si inovatori care isi vor coordona activitatile spre evolutia tuturor membrilor societatii. Obiectivul nostru este construirea capacitatii societatii romane prin dezvoltarea componentei leadership in caracterul celor care iau decizii, care vor trai in societatea pe care chiar ei o construiesc si care sunt cei mai capabili de a accepta schimbarea, atitudinile si instrumentele necesare unei reforme reusite.