Internship Assistant Manager- HR

BLACK KNOWLEDGE Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigurarea corespondenta intre angajator si partenerii sai
-Organizarea de intalniri, sedinte, evenimente, precum si pregatirea agendei impreuna cu suportul de materiale si prezentari necesare bunei desfasurari a acestora
-Asigura comunicarea si relatia cu clientii angajatorului
-Verificarea zilnica a CV-urilor
-Mentinerea corespondentei cu candidatii
-Verificarea actelor candidatilor pentru locuri de munca
-Preluarea apelurilor telefonice
-Realizarea de rapoarte saptamanale/lunare

CERINTE

- Studii universitare
- Persoana organizata, atenta la detalii, dinamica, responsabila
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat
- Cunostinte foarte bune de MS Office: Excel, Word, Power Point
- Atentie distributiva, multitasking
- Capacitate de planificare si organizare
- Abilitati de comunicare, confidentialitate,responsabilitate si seriozitate,implicare si perseverenta

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala intr-un mediu de lucru atractiv
-Internship part-time/full-time

BLACK KNOWLEDGE Consulting is reshaping the workplace of the future through benefits, talent management and rewards strategies and solutions. We leverage our talent, innovation, thought leadership and operational excellence to deliver distinctive value to our clients.