Internship- Agent Turism

Biantis Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de servicii de resurse umane, Biantis, recruteaza pentru unul din clientii sai persoane pentru un program de internship pentru pozitia de agent turism, avand posibilitatea angajarii la sfarsitul programului.

Daca descrierea postului coincide cu asteptarile dumneavoastra si va incadrati in profilul candidatului pe care il cautam, va asteptam aplicatia pe site-ul myjob.ro si pe adresa de e-mail a companiei jobs@biantis.ro (va rugam sa specificati postul pentru care aplicati)!

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- Contactarea clientilor, prezentarea ofertelor si mentinerea relatiilor cu acestia;
- Planificarea, organizarea si coordonarea programelor turistice;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii de turism;
- Conceperea unor produse/servicii/pachete turistice la cerere.

CERINTE

- Pasionat/a de domeniul turismului;
- Cunostinte limba engleza nivel avansat si o alta limba de circulatie internationala;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- Abilitati organizatorice;
- Persoana energica cu o gandire pozitiva si initiativa.

BENEFICII OFERITE

- Program flexibil;
- Acumulare de experienta;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul turismului. La sfarsitul perioadei de internship exista posibilitatea angajarii.

Biantis is reshaping the workplace of the future through benefits, talent management and rewards strategies and solutions. We leverage our talent, innovation, thought leadership and operational excellence to deliver distinctive value to our clients.