International money manager

LRM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Piata internationala a valutelor este o forma speciala a pietei internationale de capital. Rolul jucatorului in aceasta piata este de a obtine profit prin cumpararea si vanzarea de valute. Ratele de schimb ale diverselor valute tranzactionate se gasesc in permanenta schimbare sub actiunea cererii si a ofertei, elemente care la randul lor sunt influentate de factori de natura economica, politica sau fenomene naturale. Principiul universal cunoscut "cumperi ieftin si vinzi scump" se aplica si in cazul pietei internationale a valutelor, cu specificatia ca dintre toate formele pietei financiare aceasta ofera cea mai mare flexibilitate si accesibilitate la nivel individual.

CERINTE

Limba engleza foarte bine, minim liceul terminat, disponibilitate program prelungit, fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Fara vanzari, fara sa aduceti alte persoane in sistem, se lucreaza de acasa, de la birou, de pe laptop, chiar si de pe PDA de oriunde in lume, 100% internet, TOTUL ESTE AUTOMAT SI DEPINDE DE DUMNEAVOASTRA, aveti toate conditiile sa castigati daca sunteti serios. Munca la domiciliu.

DESCRIEREA FIRMEI

Munca la domiciliu, Investitii financiare