Internal Sales

WOODCOTE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Centralizeaza si prelucreaza comenzile de la clienti
2. Analizeaza stocul si comenzile existente si impreuna cu departamentul de vanzari intocmeste (previzioneaza) necesarul de aprovizionat pentru perioada urmatoare
3. Organizeaza transportul catre clienti
4. Realizeaza activitatea de contabilitate primara: receptii, facturi, registru casa etc.

CERINTE

- Experienta in activitati de managementul stocului si logistica minim 2 ani
- Studii superioare
- Cunostinte foarte bune de contabilitate primara
- Cunostinte de operare PC: Word, Excel - foarte bine, programe de contabilitate - avantaj cunoasterea programului Win Mentor
- Avantaj - experienta in domeniul materialelor de constructii
- Abilitati de comunicare si organizare
- Personalitate puternica, hotarat, analitic,

BENEFICII OFERITE

Foarte atractiva

WOODCOTE ROMANIA SRL membră a grupului internaţional WOODCOTE, grup de firme cu o bună experienta în distributia sistemelor moderne pentru constructii în toată Europa Centrală şi de EST şi-a făcut aparitia pe piaţa româneasca a amenajărilor interioare în August 1999.

WOODCOTE ROMANIA SRL este una din marile firme importatoare şi distribuitoare pentru produsele utilizabile în amenajările interioare, izolaţii, acoperişuri uşoare şi sisteme pentru fatade destinate locuintelor, proiectelor administrative - birouri, hoteluri, magazine.