Intern Achizitii

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti o cariera in achizitii si esti dornic sa inveti si sa faci primii tai pasi in aceasta directie?
Daca raspunsul tau este da, avem un loc in echipa pentru tine!

Ce ne dorim de la viitorul coleg :

• Aproape ai terminat facultatea (nu este o cerinta obligatorie) si esti dornic sa inveti cat mai multe despre domeniul achizitiilor;
• Iti place sa comunici si sa fii la current cu noutatile
• Cunosti limba engleza la nivel avansat si te descurci foarte bine cu operarea in MS Office;
• Ti s-a spus ca ai abilitati de relationare si negociere;
• Esti dinamic, pozitiv si responsabil

CERINTE

Ce vei face?
• Te vei implica in procesul de selectie de produse de la furnizori;
• Vei invata ce inseamna sa lucrezi intr-un program de gestiune interna ;
• Vei centraliza si selecta informatiile de la departamanetul de Vanzari ;
• Vei transmite comenzi catre furnizori;
• Vei avea oportunitatea sa faci vizite la furnizori;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim:
• 3 luni de practica intensiva, cu un program part-time, adaptat programului tau de la facultate, cu posibilitatea de prelungire a internshipului in functie de rezultate
• Sansa de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si de a invata ce inseamna achizitiile intr-un mediu real de business

AUSTRAL TRADE este un lider pe piaţa importului, producţiei şi distribuţiei de articole de birotică şi papetărie, astfel incat, de peste 19 ani, „Stii pe ce te bazezi!”.
Politica noastră de parteneriat cu furnizori de renume pe plan internaţional, majoritatea producători, este cel mai bun mod de a oferi clientilor nostri cele mai bune şi mai noi produse, n exclusivitate.
Specificul activitatii noastre este de vanzare business to business (direct catre birourile companiilor), oferind solutii pentru birou clientilor nostri si oferindu-le consultanta pentru eficientizarea activitatii lor. Astfel, ne dorim ca in echipa noastra de vanzari sa avem consultanti activi, care sa ofere clientilor nostri solutiile potrivite si, in acest fel, sa dezvoltam parteneriate de succes.
Pentru mai multe informatii despre noi, te invitam sa vizitezi site-ul nostru: www.austral.ro