Intermediar Credite

First Class Business

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea clientilor doritori de credite de nevoi personale, imobiliare, ipotecare si alte produse bancare de finantare;
- contactarea si deplasarea la domiciliul/locul de munca al acestora;
- prezentarea ofertei existente pe piata;
- asistenta la completarea formularelor de credit;
- întocmirea dosarului de credit;
- pastrarea contactului permanent cu banca si cu clientul din momentul aplicarii pana la finalizarea procesului de creditare.

CERINTE

- studii superioare sau in curs de finalizare;
- permis AUTO;
- cunostinte bune PC;
- abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- realizarea unei cariere in domeniul financiar bancar.
- activarea intr-un mediu competent, tanar si dinamic.
- acumularea unui volum mare de informatii intr-un timp rapid.
- pachet de salarizare: fix + comision.
- training de specialitate;
- colaborare cu cele mai importante banci din Romania;
- alte avantaje.

Desfasuram activitatea de intermediere de credite bancare in baza unor contracte de parteneriat cu banci interesate sa-si dezvolte portofoliul de clientela.

In derularea activitatii incercam sa raspundem nevoilor clientilor nostri cu maxim profesionalism, rapiditate si corectitudine. In acest scop am selectat si instruit cu cea mai mare atentie echipa noastra, persoane dedicate si motivate sa vina in intampinarea clientului si sa-i acorde tot sprijinul de care acesta are nevoie pentru a selecta produsul bancar adaptat nevoilor acestuia.