INTENDENT

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuează deplasările conform dispozițiilor primite de la superiorii ierarhici.
• Asigură activitatea de transport al coletelor/plicurilor companiei în București, la destinatarul final.
• Asigură activitatea de transport al coletelor/plicurilor companiei la transportator pentru livrarea acestora în provincie.
• Asigură activitatea de transport şi recepţie/distribuţie a produselor aprovizionate.
• Face recepția cantitativă și calitativă a produselor aprovizionate la achiziția acestora.
• Păstrează și gestionează documentele și cheile autoturismelor din parcul auto al companiei primit pentru realizarea sarcinilor curente de serviciu.
• Remediază defecțiunile minore de ordin administrativ în limita competențelor primite.

CERINTE

• Studii: Medii
• Experiența profesională: 3-5 ani
• Alte cerințe: mobilitate, flexibilitate, sociabilitate, foarte mare atenție la detalii, capacitate de organizare și planificare, capacitatea de lucru în echipă, îndemânare, disponibilitate pentru program prelungit;

BENEFICII OFERITE

• Desfășurarea activității în cadrul unei echipe tinere și dinamice;
• Posibilitatea de promovare;
• Accesul la o gamă variată de proiecte.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)