Instructori, antrenori pentru gimnastica ritmica, balet, fotbal

CS Pro Aktiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie sa:
- selecteze copii cu aptitudini de practicare a sportului
- initieze copii in practicarea ramurii sportive
- asigure dezvoltarea fizica a copiilor multilaterala si specifica disciplinii sportive
- imbunatateasca si sa mentina o stare optima de sanatate a sportivilor
- educe sportivii in spiritul fair-play-ului
- realizeze pregatirea tehnica, tactica, psihica si teroretica a sportivilor
- stimuleze sportivii de a aspira la performante sportive
- sa obtina performante sportive

CERINTE

Cautam instructori pentru balet si gimnastica ritmica, antrenori de fotbal in Bucuresti. Candidatul trebuie sa aiba experienta in domeniul respectiv, experienta de lucru cu copii de varste mici, entuziasm, rabdare.

CS Pro Aktiv este un club sportiv ce are drept misiune oferirea unui mediu sanatos de practicare a sporturilor de echipa si individuale. Scopul nostru principal este de a incuraja fiecare copil sa se distreze facand sport si sa fie alaturi de noi, antrenament de antrenament, aceasta fiind cea mai mare rasplata a asociatiei noastre.