instructor si distribuitor complex de jocuri matematice si logice: Arta si Magia Matematicii (AR-MA-MAT)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza si distribuie complexul de jocuri matematice si logice: Arta si Magia Matematicii (AR-MA-MAT), cu care se pot juca jocuri de tip clasic: scrabble matematic (AR-MAT), remi matematic (RA-MAT), "anagramari matematice", rebus matematic, sudoku etc;
-intruieste, in cluburile si cercurile AR-MA-MAT, jucatorii pentru competitii oficiale
-organizeaza concursuri in la nivel local, judetean si national jucatorii AR-MA-MAT
-infiinteaza si dezvolta reteaua de distributie proprie

CERINTE

invatator, profesor de matematica, studenti sau pasionati de matematica (in special parinti de elevi de la scoala generala)

BENEFICII OFERITE

-Discounturi pana la 30% in functie de rezultate
-asigurare de premii pentru competitiiile organizate, in functie de rezultatele de la distribuirea complexului de jocuri
-stimulari in functie de activitatea retelei proprii