instructor/preparator formare

S.C. Compania de Investitii pentru Turism S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- proiecteaza si organizeaza activitatea practica in domeniul gastronomiei pentru activitatea de formare a cursantilor ;
- intocmeste necesarul de materii prime pentru aplicatiile practice;
- raspunde de gestiunea de materii prime si auxiliare
- raspunde de aspectul si igienizarea obiectelor de inventar si a spatiilor de aplicatii practice;
- raspunde de igiena la locul de munca si respecta normele de sanatate si securitate in munca, atat personal cat si pentru cursanti.

CERINTE

PREGATIRE PROFESIONALA:
-curs de formator cu pregatire pedagogica specifica formarii in gastronomie;
-specializare bucatar
-specializare maestru in arta culinara
-cunoasterea unei limbi de circulatie internationala
EXPERIENTA:
-experienta in productie 5 ani
-experienta in predare 5 ani

BENEFICII OFERITE

in functie de indicii de realizare a proiectului

formare profesionala continua a personalului din turism (calificare, perfectionare, specializare, recalificare pentru meseriile din domeniul turismului)