Instructor Inot

Swimming Team

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Pregatirea materialelor inaintea inceperii cursului de inot;
• Monitorizarea si predarea cursurilor de inot unui grup de minim 10 cursanti;
• Identificarea și selecționarea copiilor talentati, în vederea practicării sportului de performanță;
• Planificarea procesului instructiv-educativ si planificarea antrenametelor de performanta;
• Pregatirea și aplicarea unor metode de evaluare, precum si realizarea unor documente și rapoarte privind activitatea;
• Mentinerea unei atmosferi placute si atractive;
• Asumarea rezultatelor obtinute;

CERINTE

„Daca esti o persoana calma, respectuoasa, vesela vino in echipa noastra! Adica, daca esti si o persoana organizata, punctuala, cu putere de convingere. Si da… trebuie sa ai studii in domeniul inotului: licenta, master! (Daca ai doctoratu’ nu te primim! Hehe! E doar o gluma!) Sigur ca ne-am dori in echipa o persoana care este atat de interesata de acest sport. Insa mai e ceva: trebuie sa ai bune abilitati de comunicare, de lucru in echipa, doar vrem sa facem treaba buna impreuna, nu? Daca-i avea si putina experienta, macar cativa anisori …? sunt bune si cele 12 luni!

Aplica CV-ul si hai sa scriem istorie impreuna!”

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
• Pachet salarial fix motivant;
• Bonusuri adaptate rezultatelor pe care le vei obtine;
• Mediu de lucru placut;
• Participarea constanta la traininguri de specialitate;
• Participarea la activitati de team building, tabere sportive;
• Oportunitatea de a creste profesional;

Clubul Sportiv Swimming Team este unul din cluburile de inot din Bucuresti aflate in plina dezvoltare. Misiunea noastra este aceea de a oferi servicii de calitate, executate cu profesionalism intr-un mediu placut si relaxant.

Dorim ca experienta pe care o traieste fiecare client sa fie unica, speciala si cat mai placuta.

Deviza dupa care ne ghidam in ceea ce intreprindem este: “Invata si distreaza-te alaturi de noi!”