Instructor Dans

SC ARTASIA INTERNATIONAL srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sustinerea cursurilor Taiyin Arta Modelarii Feminine (dans clasic chinezesc, dans indian, dans oriental, dans african, dans tribal)

CERINTE

Abilitati in unul dintre urmatoarele stiluri de dans: dans clasic (chinezesc), balet, dans indian, dans oriental, dans african, dans tribal

Expresivitate

Preocupare catre autocunoastere si dezvoltare personala

Sociabilitate, bune abilitati de comunicare

Responsabilitate, disciplina

BENEFICII OFERITE

Participarea la programul de pregatire pentru instructori si asimilarea conceptelor teoretice si a metodelor practice specifice Taiyin - Arta Modelarii Feminine

Beneficiile financiare vor fi discutate in cadrul interviului

Prin programul cursurilor sale, Academia Artasia isi propune sa ofere omului modern posibilitatea de dezvoltare personala, modelare corporala si interioara intr-un cadru care imbina armonios principiile stravechi din cultura si spiritualitatea chineza cu ultimele descoperiri ale cercetarii stiintifice din domeniu.

In cadrul Academiei Artasia se regasesc mai multe departamente: TaijiQuan, Wushu-KungFu, Daoyin-Qigong,Taiyin-ArtaModelarii Feminine, Medicina Traditionala Chineza, Filozofie Taoista.