Instalatori centrale termice de apartament

The Blackstone Grup Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

posibilitatea angajarii Instalatorilor de centrale termice de apartament in Anglia cu contract de munca pe o perioada de 2 ani in conditii de lucru si salarizare avantajoase
Conditiile de eligibilitate sunt:
- Varsta cuprinsa intre 23 si 45 ani
- Experienta in montarea centralelor termice de apartament si instalatiilor conexe de cel putin 5 ani
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu (7 din 10)
- Cazier judiciar fara antecedente penale
- Lipsa interdictiei de a calatorii pe teritoriul Marii Britanii sau alta tara
Se ofera:
- Obtinerea permisului de munca
- Angajarea cu contract de munca pe o periada de cel putin 2 ani (full time)
- Asistemta din partea firmei pe intreaga perioada de desfasurare a contractului
- Salariul cuprins intre 12.000 - 16.000 pounds/an
- Cazarea asigurata de catre angajator (contra cost ~ 150 pounds/luna)

BENEFICII OFERITE

cazare asigurata