instalator/sudor gaze

SC Energoinstal Premium SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executia instalatiilor de gaze conform proiectului
- reparatia instalatiilor de gaze
- verificarea si revizia instalatiilor de gaze
- diverse lucrari in instalatiile de gaze

CERINTE

Experienta minima de 2 ani in instalatiile de gaze.
Permis de conducere constituie un avantaj.
Experienta de sudor electric in gaze constituie un avantaj major.
Serios, prezentabil, punctual, folosirea unui limbaj adecvat.
Disponibil pentru ore suplimentare si program prelungit (obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

Salarizare si program de lucru:
- oferim un salar fix de 1.300 lei lunar pentru primele 2 luni dupa care de ridica la 1.500 lei lunar. Acest salar este pentru programul de lucru luni-vineri intre 8.00-17.00.
- se vor face si ore suplimentare (obligatoriu) de aproximativ 1-2 ore pe zi (pana la ora 19-19.30) si sambata de aproximativ 7-8 ore (intre 8.00-15.00 de regula). Orele suplimentare sunt platite cu 10 lei/ora in primele 2 luni si apoi cu 15 lei/ora.
Astfel, se poate ajunge la o medie de 1.600-1.800 lei lunar in primele 2 luni.
Etapele angajarii:
1. trimitere CV pe mail contact@energinstal.ro
2. selectare CV-uri
3. interviu
4. proba de lucru o zi cu una din echipe.

Societatea noastra se ocupa cu proiectarea, executia, verificarea si revizia instalatiilor de gaze.
Suntem in prezent o echipa de 40 de oameni care doresc sa ridice standardele in instalatiile de gaze.