Instalator/ Mecanic intretinere spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma ofera servicii de mentenanta pentru cladiri de birouri si spatii comerciale.

Experienta pe un post similar: instalator sanitar, mecanic intretinere, tehnician intretinere etc;
Stie sa utilizeze sculele de mana, se pricepe la diferite activitati tehnice si de intretinere cladiri;
Experienta in amenjari interioare: montaj mobila, zugraveli, montaj greie, faianta reprezinta avantaj.
Disponibilitate la deplasari in tara.

CERINTE

Implementarea planului de mentenanta preventiva;
Persoana comunicativa, flexibila care se poate adapta rapid solicitarilor;
Asigura verificarile, reviziile si reparatiile instalatiilor sanitare si pe zona mecanica etc.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca perioada nedeterminata;
Salariu fix 1800 lei net;
Program de lucru L-V, 8h/zi.

Detalii; www.qlt.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.