Instalator intretinere

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului serviciului intretinere
Responsabilitati:
Elaborarea lucrarilor specifice de intretinere si reparatii la instalatii sanitare
Colaborarea cu ceilalti lucratori ai serviciului in vederea executarii lucrarilor de intretinere si reparatii necesare (instalatii electrice, lacatuserie, tamplarie, constructii, etc)
Supravegherea si exploatarea centralei termice si a instalatiilor de ventilare - climatizare
Participare la alte lucrari administrative si gospodaresti

CERINTE

Experinta minim 2 ani pe o pozitie similara
Studii medii, calificare in meseria de instalator
Electrician autorizat
Capacitate de intelegere buna
Atentie, perspicacitate, constiinciozitate, spirit de echipa, corectitudine si disciplina

BENEFICII OFERITE

Salariul conform cu responsabilitatile
Bonuri de masa, prime de Pasti, Craciun si de concediu

Numai candidatii selectati vor fi anuntati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale